תקועים במעלית

היום רציתי לעשות לך הפתעה, אני יודע את המסלול הקבוע שלך בעבודה ויודע בדיוק מתי את חוזרת הביתה. ביקשתי לצאת יותר מוקדם מעבודה, לא היה לי זמן לנסוע הביתה לכן באתי עם חליפה. בדרך נכנסתי לחנות פרחים וקניתי זר ענק של ורדים. הגעתי יותר מידי מוקדם, נשארתי לחקות ברכב. אחרי כמה דקות ראיתי שהדלת כניסה נפתחה ומישהו יוצא, יצאתי מהרכב ונכנסתי לחדר מדרגות ,הרגשתי שלחקות לך בפנים זה רעיון יותר טוב. היה חשוך בחדר מדרגות,כנראה המנורה נשרפה, נעמדתי ליד המעלית עם זר פרחים,היית צריכה להגיע בכל רגע.

דלת נפתחה,ראיתי אותך נכנסת עם שקית מהסופר,שקועה בתוך הטלפון שלך. לא ראית אותי ,אבל אני ראיתי אותך. גם ביום יום את נראית כל כך יפה, הזמנת מעלית ואני המשכתי להביט בך. יצאתי מהמחשבות שלי כשאת כבר היית בפנים והדלת הייתה בדרך להיסגר. נכנסתי במהירות, הדלת כמעט נסגרה לי על הרגל. הרמת את העניים ,דבר ראשון שראית זה זר פרחים שהחזקתי לפנאי.

בערך בקומה השלישית כבר צחקנו יחד על כל מה שקרה, הבאתי לך את הזר ,חבקתי ונישקתי אותך. החלפנו איתך כמה משפתים, לא הפסקת לצחוק, שמחתי לראות אותך סוף סוף מחייכת. בערך בקומה 6 המעלית נעצרה ואור נכבה. "פעם ראשונה שזה קורה לי" ענית לשאלה שלא שעלתי. התקשרנו למוקד,הם הבטיחו לשלוח מישהו …. בעוד שעתיים. טוב שעתיים איתך ביחד במקום סגור זה לא הדבר הכי רע.

משהו נפל, זה את הפלת את הטלפון שהחזקת ביד, אנחנו צוחקים מזה ואת מתכופפת להרים אותו. אין כמעט מקום במעלית והטוסיק שלך נוגע בי מקדימה, זה מחרמן אותי. אני מחבק אותך מאחורה, את מתרוממת ואני מרגיש עם האף ריח של השערות שלך. אני מנשק את הצוואר, זה גורם לצמרמורת בגוף שלך. אני כבר לא מסוגל לעצור, אני מוריד את הבגדים שלי. הזין שלי עומד,את לא מאבדת את הזמן והיד שלך כבר בתוך המכנס שלי מאונן אותו. אני מוריד במהירות את המכנס שלך, מתיישב ומנשק אותך שם. גניחה ראשונה יוצאת מהפה שלך. אני מקפל אותך על הקיר ומכניס את הזין שלי. הנשימה של כבדה מאוד ,אני מתחיל לזוז עד כמה שהגודל של המעלית מאפשר. מתחיל להיות מאוד חם ,את כבר גונחת בכל רם. אני מרגיש את הסוף,אנחנו גומרים ביחד,שנינו נופלים על הרצפה ,זה הרגיש כאלו המעלית נפלה למטה. אנחנו שוכבים ביחד על הרצפה,את מחייכת,כן ההפתעה הצליחה. סקס פרוע ,זה מה שהיה חסר לך,עכשיו אני יודע.