בוקר מהחלומות

התעוררתי מתוך תחושה נעימה באזור המפשעה. חברה שלי ליטפה את הזין העומד שלי. לשונה חלפה על גזע הביצים, כאשר היא מתרוממת ומלטפת בעדינות את הראש שלו בתנועות מעגליות, ואז הראש צנח לתוך פיה. בכל פעם היא לקחה את הזין עמוק יותר ויותר, עד שהאף שלה לא היה נוחת על המפשעה שלי.עם אצבעותיה של היד הימנית עיסתה בעדינות את הביצים, היד שמאלית אוננה לפעמים בעדינות את הזין שלי. זה עבירה הרבה תחושות בהירות ונעימות לגוף המנומנם שלי.

עם הזמן היא האיצה את הקצב, מדי פעם היא הייתה משחררת את הזין מפיה בעוד היא חובטת בחמדנות, מלקקת את שפתיה השמנמנות ושוב מזנקת עליו, כאשר היא מקבלת תענוגות מדהימים. לפעמים היא הייתה עושה הפסקות קטנות, כאשר היא לוחצת את הזין ליד הביצים בידה, ואז מכה את לשונה עם הראש של הזין, בעוד היא מביטה לתוך עיני ומחייכת בתאווה.

ואז היא פנתה אלי עם התחת, כאשר היא מעל הזין שלי, ושולחה אותו אל תוך הכוס עמוק שלה. בתנועה אחת כאשר היא פולטת גניחה, התיישבה עליו לגמרי. הרגשתי את המיצים שלה לאט זורמים על הביצים שלי. ירכיה היפות החלו בתנועות אלגנטיות קדימה ואחורה. היא הטילה מעט את ראשה לאחור, תפסה את חזה בידה השמאלית, וימינה החלה לעסות את הדגדגן. החדר היה מלא גניחות שקטות ומדי פעם ננעצו מלים מפיו. ואני שכבתי בשקט וחיכיתי שהילדה הקטנה שלי תגמור.

באותו זמן הערצתי את הקימורים של גופה הדק, את התחת המקסים שלה. עם הזמן לא שמתי לב איך הידיים שלי החלו ללחוץ על הישבנה. הוא היה פשוט אלוהיי. פרשתי אותו בעדינות לצדדים, ואז ליקקתי את האגודל והתחלתי לעסות את פי הטבעת שלה. הגניחות התעצמו, התנועות מואצות. ואז התחלתי ללחוץ את האצבע על פי הטבעת, הוא נפתח באיטיות. אחר כך חיפשתי את חומר הסיכה על השידה, מרחתי אותו על האצבע ואז לחצתי אותו חזק יותר על החור, והוא נכנס לגמרי לתחת שלה. באותו רגע, חברה שלי התנשפה, לחצה את התחת ואת הכוס בחוזקה ועם בכי – "כןןן" – החלה לגמור, כאשר היא ממשיכה ללטף את עצמה במהירות! ואז, מותשת, היא נפלה על צדה.

בלי לחכות עד שהיא תחזור לחושים שלה, אני הפכתי אותה מהר על הבטן שלה, התיישבתי עליה וכיוונתי את הזין שלי לתחת שלה. לאט-לאט הראש הפין שלי שקע לתוך חור משומן קלות. פרשתי את הישבן של אהובתי, אני ממשיך את המתקפה, ועכשיו ראש הפין צלל לחלוטין, עוד לחיצה וזין כבר חצי בפנים. עוד קצת יותר מאמץ והמטרה הושגה. אני מתחיל להזיז את האגן קדימה ואחורה, מנסה שהזין לא יחמוק מהחור. זה התחת הנחשק, כמה נחמד לזיין אותה.

הבובה שלי ענתה על הפעולות שלי עם גניחות מתוזמנות. אני שם אותה על ארבע, אני מלטף את הגב שלה, ואז תופס את השיער שלה בכוח דוחף את הזין עמוק לתוך הכוס שלה. היא צורחת ונוהמת, אבל אלה קריאות של הנאה. אני נהנה מחור הצר שלה אני מהאיץ את הקצב, ואז מהאט. אז אני מבחין השתקפות שלנו במראה. אני מעריץ את השדיים היפים המתנודדים שלה, ואז אני לוחץ את השדיים שלה עם כפות הידיים. אהובתי נופפת בי, היא עצמה את עיניה ומלקקת את שפתיה. בידה הימנית היא גם מלטפת את הכוס שלה, לפעמים מטביעה את אצבעותיה בתוכה.

– "אני רוצה שתזיין גם בתחת וגם כוס באותו זמן!" – היא לוחשת.

בלי לחשוב פעמיים אני מוציא את הזין ומכניס אותו לתוך הכוס שלה. "אה, כן" היא צורחת. ואז שוב אני מכניס את הזין לתוך פי הטבעת, ואז אני חוזר שוב ושוב. "כן, ככה. זיין אותי, כן!" – היא צרחה. ההתרגשות צומחת, אבל שינוי החורים הוא מעיי,, ואני עוצר את הבחירה שלי על התחת וממשיך לזיין אותה בקצב מהיר, אז אני מרגיש גל של אורגזמה עובר בגוף שלח. עוד שבריר שנייה ואני פולט את הזרע כולו עמוק, עמוק לתוכה. הילדה שלי גומרת ביחד איתי עם צרחה, ושוב היא רועדת בהנאה ומנסה לזחול ממני, ובכך לשחרר את התחת שלה.

להתחיל את הבוקר עם סקס כל כך טוב, המשך מדהים למפגש האינטימי שלנו ויש לנו עוד את כל היום בדירה הדיסקרטית הזאת.