זוגיות לא משהו

שמי ענת, מה שקרה שיחסים שלי עם בעלי בכל מה שקשור לסקס פשוט נעלמו לקראת גיל ה-40. ההבדל בגיל שלנו הוא יחסית קטן – אני בת 41 והוא בן 45, אבל אם עם הגיל תשוקה שלי רק גדלה, אצלו הכל פשוט נעלם.

הוא הרבה פעמים חוזר מעבודה עייף ולפעמים אפילו שיכור. כמובן שזה היה הורג לי את כל המצב רוח. למרות זאת אני עדיין מנסה לשמור על עצמי: תספורת יפה, ספורט כדי לשמור על גוף הסקסי,לבוש יפה.

כאשר הבנתי שאין טעם להמתין לסקס מבעלי התחלתי לחפש יחסים אינטימיים מהצד.לא היה אכפט לי שזה בגידה, כי אני די בטוחה שגם עשה את זה עם נערת ליווי בתל אביב. אחד מאפשרויות שמצאתי היה שכן שלנו,אבי. הוא היה נשואי, בן 35 עם שני ילדים. הסברתי לו הכל ישירת, זה סיפק אותי שהוא היה נשואי כי גם הוא לא רצה שמישהו יגלה על היחסים שלנו. הוא היה יותר צעיר מבעלי והזין שלו עמד כמו שצריך! זה בכללי מגרה כאשר לגבר עומד טוב והרבה זמן.

היום באתי מעבודה, החלפתי בגדים, הכנתי הכל לחזרה של בעלי הביתה והתקשרתי לבעלי לברר מתי הוא חוזר. הוא ענה שהוא יוצא מעבודה ויהיה בבית בערך עוד חצי שעה. התקשרתי לאבי וגיליתי שהוא לבד בבית. אשתו נסעה לחוגים עם הילדים.

עם הלבוש הביתי ישר רצתי אליו, אמרתי לא שיש לנו 20 דקות בערך ושאלתי עם בה לו מציצה. כמובן שהוא לא התנגד. לקחתי אותו למטבח כי החלונות שם יצאו לעבר הכניסה של הבית והיינו יכולים לראות עם בעלי או אשתו חוזרים.

התיישבתי מולו על הברכיים, הורדתי את המכנסיים שלו, הזין שלו עדיין לא היה מוכן. תפסתי אותו עם היד והתחלתי לקק אותו עם הלשון. מעט ישר הזין שלו התחיל לגדול, אז תפסתי אותו עם השפתיים. זה היה ממש כיף להרגיש את הזין שלו הופך לקשה וגדול ישר בפה שלי. מצצתי אותו יותר ויותר חזק. אחרי כמה רגעים הוא התחיל לזוז בקצב עם התנועות שלי.

אז הוא ראה שבעלי מתקרב לכניסה של הבית, זה חרמן אותי עוד יותר. אז התחלתי למצוץ את הזין שלו עוד יותר אנרגטי, ככה שהראש של הזין התחיל להיכנס לתוך הגרון שלי. בגלל החרמנות ואדרנלין שנצבר בגלל הסכנה הוא התחיל לגמור יש לתוך הפה שלי. התחלתי לבלוע הכל. מרוצה מהחוויה הזאת רצתי הביתה, כאשר על הדרך ניסיתי לסדר את עצמי.

הגעתי הביתה בדיוק בזמן, כי ישר אחרי שנעלתי את הדלת שמעתי את המעלית נפתחת בקומה שלנו