שקיעה

יצא לכם פעם לראות שקיעה על חוף הים?

שמש, שחימם את חול כל היום מסיים את עבודתו שוקע מתחת למי הים. חוף מבודד, כמעט ואין אנשים עליו. לכן גם הטבע שומר על יופי טבעי, בלי מגע של אדם. רק לא היום, כי היום למקום הזה מגיעים שני אנשים, זוג, גבר ואישה, מאוד צעירים. היא לבושה בשמלה קלה קייצית שרק מדגישה את היופי של הגוף שלה. הידיים שלהם מחוברים, מה שמראה ששניהם לא מוכנים להיפרד לשניה. רגע אחרי השפתיים שלהם מתחברים מה שנותן הנאה לשניהם.

עומרי, ככה קוראים לבחור, מרים אותה על הידיים ולקוח על החוף יותר ויותר קרוב לים. אז שניהם נשכבים על החול החם. שניה אחרי זה השמלה שלה כבר בצד והגוף המושך שלה ישר מכוסה בנשיקות חמות. כל מילימטר של הגוף מחכה לתורו להיות מכוסה בשפתיים. הוא מחכה שהיא תהיה מלאה בתשוקה ותבקש לבד.

עומרי עוזב את השפתיים שלה, יורד למטה, עוצר על הצוואר שלה, פותח את החזיה וישר יורד אל השדיים שלה. הלשון שלו משחק עם הפטמות והידיים שלו עוזרים לו. הוא מחליף פטמה בפטמה וממשיך לענג אותה. היא סגרה את העיניים ומסרה את עצמה לשבי של הליטופים והנאה. כאשר הוא מסיים עם השדיים שלה וממשיך את המסע שלו יותר למטה. הוא לא מפסיק לנשק את הגוף שלה בדרך. אז הוא עובר דרך מהבטן ויותר למטה בליקוק אחד ארוך. אז בתנועה אחד עם השניים הוא מוריד את התחתונים שלה. שום דבר כבר לא יכול לעצור אותו. הוא מתנפל על המנהרה החמה שלה ומתחיל לשחק עם השפתיים ודגדגן בעזרת הלשון ושפתיים. הוא יודע בדיוק איך לענג אישה.

כמה דקות אחרי זה הוא מחליט להוסיף אצבעות למשחקים שלהם. הוא מוצץ את הדגדגן שלה פנימה ומכניס אצבעה לתוך החור שלה. זאת הייתה טיפה אחרונה, היא לא מסוגלת יותר לשמור על שפיות, גלי חשמל עוברים דרך כל הגוף שלה והיא צועקת -"קח אותי!"

הוא חיכה רק לזה, עם תנועה אחד הוא מתרומם ומנשק אותה. הוא מתחיל להכניס את הזין לתוכה ושניה אחרי זה הם היו מחוברים. הוא מתחיל לזיין אותה, עם כל תנועה עמוק יותר ויותר. זה הרגיש שהם התחברו לגוף אחד ואין אף אחד בחוץ בכל היקום. שריפה הייתה ביניהם, שריפה של תשוקה טהורה. רק שניהם, על הכנפיים של הנאה הם עולים למעלה. היא כבר לא מסוגלת להמשיך ומוסרת את כל כולה לאש של התשוקה, היא מגיעה לנקודת שיא וגומרת. באותו הרגע הוא מוציא צרחה חייתית ומתחיל למלא אותה בזרע.

הם שכבו בלי לשים לב לזמן ובלי רצון שהמפגש אינטימי יגמר, הם נתנו לרגשות שלהם לשלוט. שני אנשים – גבר ואישה. טוב להם ביחד וזמן לא חשוב בשבילם. יותר מאוחר כאשר הם חזרו לעצמם, הם הלכו לשחות ואז פגשו את השקיעה מחובקים ביחד.

אין מה להגיד, מפגש אינטימי מדהים ביותר. מעניין אם אפשר לעשות ככה גם עם נערת ליווי.