הכל באהבה


היא הגיעה אליו ב-7 בערב, כרגיל עם איחור קטן. הוא עישן בעצבים בתחנת אוטובוס וניסה לעשות פנים עצבניות. כמובן שהוא לא הצליח כי השמחה מהגעה שלה גרמה לו לשכוח מהכל.  הוא תמיד היה שמח לראות אותה, גם אם זה היתה כבר פעם עשירית באותו היום ולא משנה שהם בזוגיות כבר 3 שנים. זה פרק זמן ממש לא קטן לאהבה משוגעת והייתה להם אהבה משוגעת. היא חבקה אותו חזק עד כמה שאפשר והכניסה את הלשון החם לתוך הפה. הוא עצר אותה בעדינות:
"לא עכשיו" – כבר נמאס לא מריחולים של השכנות הזקנות על היחסים שלהם. 
היום היא רצתה אותו, כמו שאף פעם לא רצתה מקודם. בדרך כלל בזמן מפגש אינטימי הוא לקוח הכל לידיים שלו, אבל היום היו לה תוכניות אחרות. שקוע במחשבות שלה היא לא שמה לב איך עלו לקומה שלישית של הבית שלו. הוא הרגיש את המבט שלה והסתכל עליה. היא התקרבה ודחפה אותו על המיטה. זה היה חדש בשבילו, אבל הוא החליט לזרום ולהמתין למה שיקרה. היא הוציאה דיסק און קי מהתיק שלה וחיברה אותו למערכת מדיה שלו. רגע אחרי זה החדר התמלא במוזיקה מוכרת.
לקח לו שניה כדי להבין מה היא רוצה לעשות. היא עלתה על השולחן והפכה לחתולה פראית. היא רקדה עם המוזיקה והורידה את הבגדים שלה. באיטיות, דבר אחר דבר. בהתחלה היא הורידה את החולצה שלה שהחביאה את השדיים היפות שלה עם הפטמות העומדות. רגע אחרי זה גם החצאית שלה נפלה על הרצפה. היא נשארה לבושה רק בבגד שחור פטישיסטי שהיה ניראה כמו משהו מסרט בדסם קשוח. היה אפשר לראות שהיא נהנית מכל רגע של הריקוד שלה. אז היא פשוט אמרה לו:
"רוצה, בוא אלי"
בשניה אחד הוא קפץ מהמיטה, הוא כבר לא היה מסוגל להמתין. היא הייתה מדהימה. בתנועה חדה הוא הצמיד את הגוף החם שלה אליו והתחיל לחפש איך לפתוח את החליפה שלה. הוא מצא את הריצ'רץ' למטה, ליד הכוס הרטוב שלה. הוא פתח אותו וירד למטה. הלשון שלו ישר התחיל לטייל במקומות הרגישים שלה. הוא היה מחדיר אותו בפנים, ליקק את הדגדגן והיא רק יכלה לגנוח מהפעילות שלו. גם אצלו היו תוכניות להיום, הוא רצה את החור הצר האחורי שלה. 
הוא היה חרמן מדי כדי לעצור. הוא משך אותה בכוח מהשולחן והוריד על ארבע מול המיטה. היא קיבלה את כללי המשחק והמתינה להמשך. הוא הכניס אצבע לכוס, הרטיב אותו עם המיצים שלה והחדיר אותו לתחת. היא הרגישה צמרמורת עוברת בגוף. אף אחד מהם היה מסוגל לחשוב על כלום אותו הרגע, כל מה שנשאר זה תשוקה בוערת. אז בתנוע אחד הוא החדיר את הזין לתחת שלה. היא צרחה מכאב, אבל זה לא עצר אותו. הוא התחיל לזיין אותה חזק. היא גנחה מכאב מתוק והוא איבד את השליטה לגמרי. הוא כמעט אנס אותה בתחת והיא נהנתה מזה. החור שלה היה צר וחם, מה שנתן לו הנאה מיוחדת.
הוא התחיל לתת לה סטירות חזקות על הטוסיק. הוא הרגיש את עצמו שליט אמיתי שלה.
"כן, כלבה שלי, ילדה טוב"
באותו הזמן היא מצא עם היד את הדגדגן שלה והתחילה ללטף אותו במהירות. הוא המשיך לזיין אותה, היא כבר צרחה חזק. ואז הוא עצר, היא הרגישה את הזרע שלו בתוך התחת שלה ובזה הרגע היא גמרה בעצמה.